ECDL (European Computer Driving Licence)

 

ECDL kursai skirti visiems, norintiems įgauti žinių apie informacines technologijas ar pagilinti, įgyti įgūdžių dirbti asmeniniu kompiuteriu bei pasirengti Europos kompiuterio vartotojo pažymėjimo (ECDL) testų laikymui.

 

Europos kompiuterio vartotojo pažymėjimas – tai dokumentas, rodantis, kad jo savininkas turi pakankamai žinių apie informacines technologijas, geba naudotis asmeniniu kompiuteriu bei dažniausiai naudojama taikomąja programine įranga.

 

ECDL yra visame pasaulyje pripažįstamas dokumentas, kuris remiasi vieninga pripažinta ECDL programa. Jis skirtas užtikrinti darbdavį, kad pretendentai į darbo vietą ir jau dirbantys asmenys turi pakankamai kompetencijos naudotis asmeniniu kompiuteriu ir pagrindinėmis taikomosiomis programomis.

 

Europos kompiuterio vartotojo pažymėjimas skirtas bet kokio amžiaus asmenims, visų specialybių darbuotojams ir tik žengiantiems į darbo rinką žmonėms.

 

Kiekvienas Lietuvos pilietis, atėjęs į ECDL testavimo centrą ir pateikęs savo pasą, gali už centro nustatytą kainą laikyti ECDL modulių testus.

 

Laikomi septynių modulių testai:

 

Pagrindinės informacijos technologijos sąvokos (M1),

Naudojimasis kompiuteriu ir bylų tvarkymas (M2),

Tekstų tvarkymas (M3),

Skaičiuoklės (M4),

Duomenų bazės (M5),

Pateikčių rengimas (M6),

Informacija ir komunikacija (M7).

 

Skirtingi moduliai gali būti laikomi bet kuria tvarka, skirtinguose testavimo centruose, netgi šalyse. Beje, Lietuvos piliečiams pirmąjį testą būtina išlaikyti Lietuvoje, o likusius testus galima laikyti bet kurioje Europos šalyje.

 

Visus septynių modulių testus, reikalingus ECDL pažymėjimui gauti, būtina išsilaikyti per trejus metus, skaičiuojant nuo pirmojo testo laikymo datos. Nespėjus to padaryti, vėliau visus testus reikia pradėti laikyti nuo pradžių.

 

Lietuvoje testai laikomi tik automatizuotu būdu. Vieno testo laikymo trukmė yra 45 min.

 

Visiems, norintiems efektyviai pasirengti ECDL modulių testams arba išmokti išnaudoti visas darbo asmeniniu kompiuteriu galimybes, siūlome kursus, kurie rengiami individualiai arba mažose grupelėse.

 

Kursų tipas Trukmė Kaina Pastabos

ECDL START kursai. Kursas apima keturis modulius:
M1, M2, M3, M7

40 akademinių valandų 450 EUR Grupės sudaromos iš 2–12 asmenų
ECDL kursai. Kursas apima visus septynis modulius 80 akademinių valandų 800 EUR Grupės sudaromos iš 2–12 asmenų
Individualūs ECDL kursai Laikas ir trukme priklauso nuo klausytojo poreikiu. 25 EUR/1 ak. val. Individualūs ECDL kursai klausytojui suteikia galimybę pačiam pagal savo poreikius ir norus pasirinkti kursų laiką, trukmę ir labiausiai jį dominančias temas.
Kursai kliento įmonėje Kursų trukmė ir programa priklauso nuo įmonės poreikių 35 EUR/1 ak. val. Grupės dydis iki 15 asmenų.

Kursai rengiami Ežero g. 3, Burokaraistėlė Merkinės sen., Varėnos r. sav. viešbutyje Vila Ūla (www.vilaula.ltarba užsakovo kompiuterių klasėje bet kuriame Lietuvos mieste.

Užsakymai ir konsultacijos tel. +370 679 93 318, el. paštas info@kompkursai.lt