Interneto svetainių kūrimas

 

Internetas šiuo metu yra pagrindinis informacijos šaltinis. Juo besinaudojančių žmonių skaičius ir toliau sparčiai auga. Interneto svetainės yra paprasčiausias ir pigiausias būdas informuoti apie save, savo ar savo įmonės veiklą kuo didesnei auditorijai.

 

„Informacinių technologijų pasaulio“ mokymo centras siūlo Jums patiems išmokti internetinių svetainių kūrimo meno, kurį galėsite pritaikyti tiek savo individualioje veikloje, tiek darbe, versle bei kitose srityse.

 

Interneto svetainių kūrimo pradmenų kursai yra skirti visiems, besidomintiems šia sritimi ir norintiems išmokti internetinių svetainių kūrimo subtilybių.

 

Interneto svetainių kursą sudaro šios programos:

 

 

Tad kreipkitės į mus ir būkite tikri jog išmoksite kurti internetines svetaines ir internetinių svetainių kūrimas jums nekels jokių problemų.

 

Kursų tipas Trukmė Kaina Pastabos
Interneto svetainių kūrimo pradmenų kursai 12 akademinių valandų 200 EUR Grupės sudaromos iš 2–8 asmenų
Individualūs interneto svetainių kūrimo pradmenų kursai Laikas ir trukmė priklauso nuo klausytojo poreikių 30 EUR/1 ak. val. Individualūs kursai klausytojui suteikia galimybę pačiam pagal savo poreikius ir norus pasirinkti kursų laiką, trukmę ir labiausiai jį dominančias temas

 

Kursai rengiami Ežero g. 3, Burokaraistėlė Merkinės sen., Varėnos r. sav. viešbutyje Vila Ūla (www.vilaula.ltarba užsakovo kompiuterių klasėje bet kuriame Lietuvos mieste.

Užsakymai ir konsultacijos tel. +370 679 93 318, el. paštas info@kompkursai.lt