Kompiuterinė grafika

 

Informacinių technologijų plėtra skatina domėtis įvairiomis jų galimybėmis. Viena įdomiausių yra kompiuterinė grafika – vaizdo kūrimas specialiomis kompiuterio programomis. Šiuo metu kompiuterinė grafika taikoma įvairiose srityse, pavyzdžiui, atvaizduojant animaciją bei modelius, generuojant dvimačius ir trimačius vaizdus. Todėl web dizainas yra labai svarbus internetiniuose puslapiuose.

 

Mūsų rengiami kompiuterinės grafikos kursai skirti visiems, kurie domisi vaizdo kūrimo galimybėmis ir nori išmokti dirbti specialiai tam skirtomis programomis.

 

Kompiuterinės grafikos kursą sudaro šios programos:

 

 


Kursų tipas Trukmė Kaina Pastabos
Kompiuterinės grafikos kursai 16 akademinių valandų 250 EUR Grupės sudaromos iš 4–12 asmenų. Kursai vyksta dvi dienas su nakvyne viešbutyje Vila Ūla (www.vilaula.lt). Į kainą įskaičiuota nakvynė, maitinimas ir kursai.
Individualūs kompiuterinės grafikos kursai Laikas ir trukmė priklauso nuo klausytojo poreikių 30 EUR/1 ak. val. Individualūs kursai klausytojui suteikia galimybę pačiam pagal savo poreikius ir norus pasirinkti kursų laiką, trukmę ir labiausiai jį dominančias temas
Kursai kliento įmonėje Trukmė ir programa priklauso nuo įmonės poreikių 40 EUR/1 ak. val. Grupės dydis iki 12 asmenų

Kursai rengiami Ežero g. 3, Burokaraistėlė Merkinės sen., Varėnos r. sav. viešbutyje Vila Ūla (www.vilaula.ltarba užsakovo kompiuterių klasėje bet kuriame Lietuvos mieste.

Užsakymai ir konsultacijos tel. +370 679 93 318, el. paštas info@kompkursai.lt