Kompiuterinis raštingumas

Gyvenimas šiuolaikinėje visuomenėje neįsivaizduojamas be kompiuterio. Siekdami, kad kiekvienas žmogus turėtų galimybę tapti pilnaverčiu ir aktyviu informacinės visuomenės dalyviu, siūlome Jums kompiuterinio raštingumo kursus, kurie rengiami individuliai arba mažose grupelėse.

 

Kompiuterinio raštingumo kursai skirti bet kokio amžiaus asmenims, norintiems susipažinti su darbo kompiuteriu pradžia ir galimybėmis, siekiantiems įgauti žinių ir įgūdžių, dirbant su įvairiomis kompiuterinėmis programomis bei tapti aktyviu ir efektyviu informacinės visuomenės dalyviu.

 

Mokymų metu Jūs išmoksite:

 

  • naudoti stilius bei šablonus, automatines dokumento tvarkymo priemones, dokumentų formatus bei apsaugos priemones, keitimų sekimo režimo naudojimo galimybes
  • sudaryti suvestines lenteles (Pivot table), naudoti darbo su duomenų sąrašais būdus: įvedamų duomenų teisingumo tikrinimą, filtravimą, paiešką, išskleidžiamųjų sąrašų sudarymą, teksto konvertavimą į stulpelius
  • sukurti efektyvią prezentaciją
  • importuoti ir eksportuoti duomenis iš kitų programų
  • naudoti “gudrius” klavišų derinius darbo pagreitinimui

 

 

Kompiuterinio raštingumo kursą sudaro šios programos:

 

 

 

Kursų tipas Trukmė Kaina Pastabos
Kompiuterinio raštingumo 16 akademinių valandų 129 EUR Kursai vyksta dvi dienas su nakvyne viešbutyje Vila Ūla (www.vilaula.lt). Į kainą įskaičiuota nakvynė, maitinimas ir kursai.
Individualūs kompiuterinio raštingumo Laikas ir trukmė priklauso nuo klausytojo poreikių. 20 EUR/1 ak. val Kursai yra orientuoti į klausytojo pageidavimus ir norus. Klausytojui suteikiama galimybė pačiam, pagal savo poreikius, pasirinkti kursų laiką, trukmę ir jį dominančias tema.
Kursai kliento įmonėje Kursų trukmė ir programa priklauso nuo įmonės poreikių. 30 EUR/1 ak. val Grupės dydis iki 15 asmenų.

Kursai rengiami Ežero g. 3, Burokaraistėlė Merkinės sen., Varėnos r. sav. viešbutyje Vila Ūla (www.vilaula.ltarba užsakovo kompiuterių klasėje bet kuriame Lietuvos mieste.


Užsakymai ir konsultacijos tel. +370 679 93 318, el. paštas info@kompkursai.lt