MS Windows

 

Kursas skirtas suteikti klausytojui žinių ir įgūdžių, kaip naudotis pagrindinėmis asmeninių kompiuterių ir jų operacinių sistemų funkcijomis bei efektyviai tvarkytis kompiuterio darbo terpėje. Supažindinsime Jus su bylų ir katalogų tvarkymu (kopijavimu, šalinimu, perkėlimu ir t.t.), paieškos galimybėmis, paprasčiausiomis redagavimo ir bylų spausdinimo valdymo priemonėmis, išmokysime manipuliavimo darbalaukio piktogramomis ir langais subtilybių.

 

Kursų metu įgysite žinių ir įgūdžių, kaip efektyviai spręsti kompiuterių technikos problemas ir užtikrinti tvarkingą ir tinkamą jų veikimą bei diegti ir konfigūruoti ir taikomąją programinę įrangą.

 

 

Kursų tipas Trukmė Kaina Pastabos
MS Windows kursai 16 akademinių valandų 149 EUR Grupės sudaromos iš 4–12 asmenų. Kursai vyksta dvi dienas su nakvyne viešbutyje Vila Ūla (www.vilaula.lt). Į kainą įskaičiuota nakvynė, maitinimas ir kursai.
Individualūs MS Windows kursai Laikas ir trukmė priklauso nuo klausytojo poreikių 20 EUR / 1 ak. val. Individualūs kursai klausytojui suteikia galimybę pačiam pagal savo poreikius ir norus pasirinkti kursų laiką, trukmę ir labiausiai jį dominančias temas
Kursai kliento įmonėje Trukmė ir programa priklauso nuo įmonės poreikių 30 EUR / 1 ak. val. Grupės dydis iki 15 asmenų

Kursai rengiami Ežero g. 3, Burokaraistėlė Merkinės sen., Varėnos r. sav. viešbutyje Vila Ūla (www.vilaula.ltarba užsakovo kompiuterių klasėje bet kuriame Lietuvos mieste.

Užsakymai ir konsultacijos tel. +370 679 93 318, el. paštas info@kompkursai.lt